kritika :)

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down

kritika :)

Příspěvek  =BA=Flanči za Tue 14 Oct 2008, 22:15

takto kubo nebudem sa s tym srat! Very Happy 1. Najviac mi vadia pohlady-musis este nabrat esteticku a detailisticku citlivost na na je to hruza skratka tie pohlady Very Happy
2. Muzika! -Ako ja bych tam dal 100x lepsiu muziku ale to je asi to najmenej.
3. polka videa je len o Ah-64 a nie o nasom MiGu Very Happy
4. Uz nic nebo si ma najblizsie podas na gunzo Very Happy
5. Uz robim moje video len to tvra kedze je sk. rok Sad

=BA=Flanči

Poeet p?íspivku : 701
Registration date : 07. 07. 08

http://virtualne.bielealbatrosy.sk/

Návrat nahoru Goto down

Re: kritika :)

Příspěvek  Zixi za Tue 21 Oct 2008, 09:33

Ja by som ešte dodal ty barvy jsou v některých místech ... Rolling Eyes affraid . A to načasovanie nekerych zvuku.
a bod tři souhlasim tak na pul farao

Zixi

Poeet p?íspivku : 378

http://2sqn-csat.xf.cz

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Kenny18 za Sun 02 Nov 2008, 14:56

Ok chlapci berem to navedomie pokusim sa stym v dalsom videu porobt.A janko tie zvuky motorov to bola iba skuska chcel som vediet ake to bude a oasuje to tam celkom skvele takze.NO a flanci tak musel som tam ukazat tie Ah-64 predsa su to ciela a nas skin a iletadlo nakonci dost dlho vidno pirat ALe berem vsetko navedomie co ste hovorily a poksuim sa to pozmenit v dalsom vidcu ale uz sa musime konecne stretnut vsetci confused confused confused

Kenny18

Poeet p?íspivku : 229

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  WinteR za Thu 02 Jul 2009, 09:36

Jestli mužu taky přidám své dojmy. Vím,že udělat video je strašná prplačka a každý si to představuje jak hurvínek válku, sám jsem udělal už nespočet videí třeba do ila. Ale co mě zaráží je asi největší fakt, že ař je CSAT aerobatický tým v jednom video sestřeluje AH-64, to se mi zdá nesmyslný, určo bych to neprezentoval jako Aerobatický tým který co má jedniné určení je lítat co nejtěsnější formace. Hudba no budiž, zvolil svuj styl, mě se třeba líbí. Jinak zpracování je celkem dobré.

WinteR

Poeet p?íspivku : 397
Registration date : 27. 03. 09

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Kenny18 za Fri 03 Jul 2009, 10:18

v.ALCA_WinteR napsal:Jestli mužu taky přidám své dojmy. Vím,že udělat video je strašná prplačka a každý si to představuje jak hurvínek válku, sám jsem udělal už nespočet videí třeba do ila. Ale co mě zaráží je asi největší fakt, že ař je CSAT aerobatický tým v jednom video sestřeluje AH-64, to se mi zdá nesmyslný, určo bych to neprezentoval jako Aerobatický tým který co má jedniné určení je lítat co nejtěsnější formace. Hudba no budiž, zvolil svuj styl, mě se třeba líbí. Jinak zpracování je celkem dobré.
No ja viem to je naschval lebo tutiz som mal napad lebo sme spravily dva skiny jeden bojovy a jeden akrobaticky tutiz niekedy aj bojujeme tkak preto ten zostrel AH 64 prezentoval som taky maly bojik s bojovym skinom.Ana akrobaticky skin je normal akrobacia nad letiskom Display Solo Wink

Kenny18

Poeet p?íspivku : 229

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Sponsored content Today at 21:18

Sponsored content

Návrat nahoru Goto down

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru

Povolení tohoto fóra: