Internetová Firma

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down

Re: Internetová Firma

Příspěvek  Kenny18 za Wed 20 Oct 2010, 21:26

Chlopy ako už zrejme viete nelietam kvôli skur..nemu internetovému pripojeniu kedžé náš inteligentní Wimax je jebnutý a ma bordel keď niečo prerabajú a ja si ťahám lebo si myslim že mam neobmedzený net a potom mi zrazu ujebú pomalú rýchlosť lebo som prekročil limit tak som riadne najebany.Takže zhrniem to nelietam lebo net mi ide rýchlosťou 8 kb za sek .Na FC to stačí lenže TSKO je jedná veľká morzeovka.Takže to proste nejde sorry chlopy až na ďalší mesiac Wink A keď boh dá tak s novím internetom

Kenny18

Poeet p?íspivku : 229
Registration date : 07. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  M4ReK za Wed 20 Oct 2010, 23:38

myslim ze o nic neprichadzas ze nelietas, lebo moralka je tu nulova. Chudak Honzo ma plno v robote. Kami potom sadne do DCSka, Adamkovy dosiel trackir cize on potom ked dostane novy pc tak bude fetovat riadne v letadle. Ale vyzera to tak ze este sa najblizsiu dobu nebude nic moc diat. A zatial pojdeme vypalit tam tu internetovu garazovu firmu Very Happy

M4ReK

Poeet p?íspivku : 351
Registration date : 17. 12. 09

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Kenny18 za Fri 22 Oct 2010, 12:54

Tak to som rád aspoň že tak no.Sere ma to jak dôjde brácho pôjdem dať nový net tento pošlem dopiče a dám si SWAN ktorý je neobmedzený a trikrát rychlejši a o trochu lacnejši. Gun Pičacina je ten Wimax

Kenny18

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Duchi za Fri 22 Oct 2010, 13:56

A naco potrebujes mna?Staci tam len zavolat a povedat ze rusim zmluvu.Nemna nemusis vobec cakat.Ak bude treba nejake udaje tak tzi ich poslem.To nieje problem.

Duchi

Poeet p?íspivku : 54
Registration date : 04. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Kenny18 za Fri 22 Oct 2010, 18:37

=BA=Duchi napsal:A naco potrebujes mna?Staci tam len zavolat a povedat ze rusim zmluvu.Nemna nemusis vobec cakat.Ak bude treba nejake udaje tak tzi ich poslem.To nieje problem.
Ta to mama oco stále serú kocky že treba teba a neviem co. Každopádne najbližšie jak to pôjde tak to zmením

Kenny18

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Sponsored content Today at 21:18

Sponsored content

Návrat nahoru Goto down

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru

Povolení tohoto fóra: