Novy PC a Windows XP

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down

Novy PC a Windows XP

Příspěvek  BiGMeaT za Wed 23 Jun 2010, 13:41

Caute potreboval by som radu chlapy , koncom tohto tyzna mi pride novy PC ale bez windowsu tak sa vas chcem opitat kde by som stiahol nejaky kvalitny anglicky win XP professional , nevim ani preco som sa rozhodol pre XP asi preto ze som mal doposial len XP... co som pozeral na nete je ich tam spusta Very Happy len nevim ktory si mam vybrat ktory je ten taky naj Very Happy .. za pripadne rady vopred velka vdaka Wink

BiGMeaT

Poeet p?íspivku : 69
Registration date : 06. 02. 10

Návrat nahoru Goto down

Re: Novy PC a Windows XP

Příspěvek  =BA=OzN0H za Wed 23 Jun 2010, 16:36

=BA=BiGMeaT napsal:Caute potreboval by som radu chlapy , koncom tohto tyzna mi pride novy PC ale bez windowsu tak sa vas chcem opitat kde by som stiahol nejaky kvalitny anglicky win XP professional , nevim ani preco som sa rozhodol pre XP asi preto ze som mal doposial len XP... co som pozeral na nete je ich tam spusta Very Happy len nevim ktory si mam vybrat ktory je ten taky naj Very Happy .. za pripadne rady vopred velka vdaka Wink

No v prvej rade by si mal napisat konfiguraciu pocitaca, aby sme urcili kolko bitovy operacny system tam potrebujes. Pokial PC bude dost vykonny, tak by som ani nesiel na windows XP, radsej 7 a naucit sa s nim, prechod nie je nejak strasny, zvyknes si rychlo Wink

=BA=OzN0H
C.O.

Poeet p?íspivku : 415
Registration date : 27. 09. 08

http://virtualne.bielealbatrosy.sk

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  BiGMeaT za Wed 23 Jun 2010, 18:56

aha a na win 7 pojde vsetko tak isto ako aj na XP ? mam na mysli ci to nema nejake obmedzenia ako vista ..

ktomu PC bude to

-CPU AMD athlon X2 245 2x 2,9GHz dokopy tusim 5,8Ghz
-RAM 3GB DDR 2 800mhz kingston
-Grafika MSI GF 9500GT 1GB (nejsom si isty ci to bude DDR 2 alebo 3)
-HDD 640GB SATA 2 7200rpm
a potom uz len same doplnky ako wifina , citacka kariet usb porty apd ..

BiGMeaT

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  BiGMeaT za Sat 28 Aug 2010, 12:58

Chlapy najblizsie treningy si svami asi nezaletim Crying or Very sad , jedna sa oten lock on stale to nechce ist uz som to asi 20x preinstaloval vratane toho ze som vsetko odstranil a nainstaloval znovu dokonca aj FC 2 som odinstaloval koli tomu a nic stale to blbne , ked to instnem najprv klasicky LOMAC tak ide vpohode ale ked instnem FC a nato patch 1.01 - 1.02 a nato dalsi patch 1.02 - 1.12 a spustim lock on tak sa to tvary ako FC 1.02 normalne je tam hore ze lock on flaming cliffs 1.12 ale na free fligts nesedia tie FLY spustacie ikony ani dole hodiny nesedia a cele sa to tvary ako 1.02 v optionse je moznost nastavit si uhol pohladu v kokpite tak ako to bolo na lomacu , na albikovy je vidiet rakety a dokonca sa mi zda ze fyzika albika teda su 27 je uplne ina ako v FC 1.12. Ach uz som zufaly ztoho pale a vlastne ani nechapem ako to mohlo zacat znicoho nic takto blbnut ved som stym nic nerobil .. Evil or Very Mad nechcel som koli tomu zakladat novy topic tak preto som to napisal sem
takto to vyzera

http://img832.imageshack.us/i/screenshot001ur.jpg/

http://img163.imageshack.us/i/screenshot002rt.jpg/

BiGMeaT

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  M4ReK za Sat 28 Aug 2010, 13:10

teraz sa mi najezili vlasy z toho co si napisal, takto ako si to napisal si to robil?
treba takto :
LOMAC
patch na 1.02
FC 1.10
patch na 1.12a/b

a vsak albiky ti isli a spojili sme sa cez hamachi tak to musi fikat aspon na tie treningy bohaca

M4ReK

Poeet p?íspivku : 351
Registration date : 17. 12. 09

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  BiGMeaT za Sat 28 Aug 2010, 13:48

ale ved predtym sme to robili inac ked sme spojazdnovali FC a aj ja som to robil tak ako som napisal a islo to tak tomu nechapem
vyskusam takto uvidime snad sa podari

BiGMeaT

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  =BA=Flanči za Sat 28 Aug 2010, 18:55

Marek zle pises.
Naistalujes LOMAC nato ZIADNE patche ani hovno ani to nepustas len hnet das LoFC potom to pust naistalujes kniznice a restart PC myslim potom a potom das 1.12 tos vsio...

=BA=Flanči

Poeet p?íspivku : 701
Registration date : 07. 07. 08

http://virtualne.bielealbatrosy.sk/

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  M4ReK za Sat 28 Aug 2010, 21:33

ja som to tak robil, aj janci to tak volakedy robil a secko slapalo, ja som totizto aj lietal pred fc na 1.02 tak to bolo logicke. A uz mu to ide, ked to tak spravil

M4ReK

Poeet p?íspivku : 351
Registration date : 17. 12. 09

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  BiGMeaT za Sat 28 Aug 2010, 21:45

jj uz to slape ale predtym som to tak robil ako som pisal ale mozno nepametam si presne mozno som vynechal patch 1.01-1.02 a preto to slo a cil som to spravil podla marekovho postupu a jede to cheers .. takze zajtra letiim Twisted Evil

BiGMeaT

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  =BA=Flanči za Sat 28 Aug 2010, 22:56

hmm tak potom nemas LoFC od Honza alebo mna /ja mam od neho/

=BA=Flanči

Poeet p?íspivku : 701
Registration date : 07. 07. 08

http://virtualne.bielealbatrosy.sk/

Návrat nahoru Goto down