Mozne vyriesenie problemu s mrtvymi zonami X52/PRO

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down

Mozne vyriesenie problemu s mrtvymi zonami X52/PRO

Příspěvek  =BA=Flanči za Fri 11 Jun 2010, 22:58

nasiel som velmi uzitocny a sikovny clanok ako opravit vec, ktora vadi asi kazdemu pouzivatelovi X52. Porzite vsetky strany ale hlavne 3 a 6 7 8 stoja zato. BTW: kto sa nato podujme a vyskusa to? Ide vlastne iba o zablokovanie toho ozubeneho koliecka co je vlastne kylovka-teda ak som to spravne z tych obrazkov vyrozumel citat som necital iba tak velmi zbezne nechcelo sa mi Smile
http://forums.eagle.ru/showthread.php?t=21199

=BA=Flanči

Poeet p?íspivku : 701
Registration date : 07. 07. 08

http://virtualne.bielealbatrosy.sk/

Návrat nahoru Goto down

Re: Mozne vyriesenie problemu s mrtvymi zonami X52/PRO

Příspěvek  M4ReK za Fri 11 Jun 2010, 23:35

ja nejsom uzivatel saiteku ale coskoro asi budem, nech sa lepsie lieta, lebo tento tesco shit sa nekupoval na prvo ligove lietanie Very Happy ale zaujima ma trochu problem s tymi mrtvymi zonami. Nebodaj joy si zabaca jak chce ked stoji na mieste Very Happy a nemyslim ze to tu dakto bude skusat s tak drahymi joystickmi Very Happy

M4ReK

Poeet p?íspivku : 351
Registration date : 17. 12. 09

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  =BA=Flanči za Fri 11 Jun 2010, 23:59

=BA=M4ReK napsal:ja nejsom uzivatel saiteku ale coskoro asi budem, nech sa lepsie lieta, lebo tento tesco shit sa nekupoval na prvo ligove lietanie Very Happy ale zaujima ma trochu problem s tymi mrtvymi zonami. Nebodaj joy si zabaca jak chce ked stoji na mieste Very Happy a nemyslim ze to tu dakto bude skusat s tak drahymi joystickmi Very Happy
ne nezabaca ani nic podobne. Ide o to, ze ked do joya mierne drcnes tak sa par mm hybne len tak na volno a az potom "zabere". Je to preto, lebo je tam nejak zvlastne uchyteny koli tomu, ze s nim mozes ovladat aj smerovku. alebo je tam skratka koli niecomu tak jaksi ne dobre usadeny. Niektorym pilotom to nevadi, ale mne a inym co robi a milimetrove pohyby a maju to najcitlivejsie nastavene to robi niekedy dost problem... vies predsa tie prve mm pohnute na joyi su najdolezitejsie...

=BA=Flanči

Poeet p?íspivku : 701
Registration date : 07. 07. 08

http://virtualne.bielealbatrosy.sk/

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Sponsored content Today at 21:21

Sponsored content

Návrat nahoru Goto down

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru

Povolení tohoto fóra: