Smik video / NLD / dennicek rejžu :D

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down

Re: Smik video / NLD / dennicek rejžu :D

Příspěvek  M4ReK za Mon 31 May 2010, 18:09

kami tady to mas Very Happy konecne si sa dockal. Honzo aj chalani povedali ze dobre na to ze ako malo casu bolo a blby material. Ja s tym spokojny nie som. Mozno tak na 20-30%. Este ta zadana hudba no. Poradne ma zdrbte vsetci prosim lol!

Tribute to Otto Smik from =BA= Team from =BA=M4ReK on Vimeo.

M4ReK

Poeet p?íspivku : 351
Registration date : 17. 12. 09

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  =BA=kamikadze za Mon 31 May 2010, 22:12

=BA=M4ReK napsal:kami tady to mas Very Happy konecne si sa dockal. Honzo aj chalani povedali ze dobre na to ze ako malo casu bolo a blby material. Ja s tym spokojny nie som. Mozno tak na 20-30%. Este ta zadana hudba no. Poradne ma zdrbte vsetci prosim lol!
Tímto ti oficiálně navrhuju přidělení nového volacího znaku "Spielberg"! :-) Přidávám se ke klukům, na to jak krátký na to byl čas a jaká omezení jsi měl tak je to dobré. Kdybych nevěděl co vím tak bych asi řekl že to není boh vie čo a asi tomu dal taky tak 30-40 %. Když se na to podívám kritickým pohledem tak musím uznat, že ta Vanessa nebyla až taková výhra na tenhle typ záběrů (spíš by chtěly něco línějšího) a o to víc mě mrzí, že se nám nepodařilo ti natočit víc těch záběrů, které jsi chtěl a potřeboval, ty nízké průlety s explozemi a i to "připsání" sestřelu vyšlo moc pěkně. I ty složené záběry se mi hodně líbí.

Škoda u toho protnutí dvou albíků že záběr z kabiny nebyl odzoomovaný, ale asi cena za flankerovský kokpit... Při missing manovi a přechodu do albíka nad mraky bych čekal postupné/delší odzoomování stoupajícího albíka a prolínačku než ostrý střih.

Příště dostaneš kompletně volnou ruku. A pro nás pro příště, Vanessu fakt ne :-)

A-10C Warthog, get ready to get ugly!

=BA=kamikadze
X.O.

Poeet p?íspivku : 609
Registration date : 06. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  M4ReK za Mon 31 May 2010, 23:42

no aby som si taky volaci znak mohol pripisat treba este poradne makat. Ta vanesa je fakt hroza Very Happy cele to bolo tak narychlo ze som to ani poradne ja nevidel. Keby som odzoomoval missing man, bolo by vidno dakeho Gekona na migu. Kazdopadne dakujem kami Smile

M4ReK

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Kenny18 za Sat 05 Jun 2010, 12:19

Toš páni je to tam.Zaťial to spracuvovávaju.Takže dúfam že ta kvalita bude pak lepšia bo keď nie ma naseru lebo je to v 1920x1080

Kenny18

Poeet p?íspivku : 229
Registration date : 07. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  =BA=Flanči za Sat 05 Jun 2010, 15:01

=BA=Kenny18 napsal:
Toš páni je to tam.Zaťial to spracuvovávaju.Takže dúfam že ta kvalita bude pak lepšia bo keď nie ma naseru lebo je to v 1920x1080
celkom v podode len :
1. Na zaciatku sek hudba
2. zadny White Albatros a ked tak White Albatroses ale to sa nedava zostava Biele Albatrosy a potom uz ostatne moze byt ako Virtual Aerobatic Team ale Biele Albatrosy je vlasny nazov. Tak ako maju taliani, francuzi, svajciari a pod ale to len organizacne aby si vedel, ze nabuduce Biele Albatrosy ;-)
3. Hudba celkom by sa dala az na to z toho matrixu alebo co to bolo no ked boli letove zabery z letiska bolo to moc agresivne si myslim Smile a
4. troska doladit prechody ci uz hudba alebo video...
5. ale aby som len nakritizoval- pekne videjko pekne Smile Dobre natocene z kamery ale chybal mi ten zaber co sme kamerovali kolko tam bolo ludi a tak vies ked som sa postavil a zobral to 360°.
Ale inac v pohode Kenny uz je videl ze si si to trocha naskilloval Smile

=BA=Flanči

Poeet p?íspivku : 701

http://virtualne.bielealbatrosy.sk/

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  M4ReK za Sat 05 Jun 2010, 15:08

kamera trochu dost roztrasena, ja som si myslel ze som priserny kameraman a to som asi dost dobry Very Happy upnem dakedy F-16tku z minuleho roka, cely display. A uz iba jedina vytka, dpc de je video tej stripterky lol!

M4ReK

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  =BA=Flanči za Sat 05 Jun 2010, 15:08

=BA=M4ReK napsal:kamera trochu dost roztrasena, ja som si myslel ze som priserny kameraman a to som asi dost dobry Very Happy upnem dakedy F-16tku z minuleho roka, cely display. A uz iba jedina vytka, dpc de je video tej stripterky lol!
to mam ja na mobile Very Happy:D:D

=BA=Flanči

Poeet p?íspivku : 701

http://virtualne.bielealbatrosy.sk/

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Kenny18 za Sun 06 Jun 2010, 22:33

=BA=Flanči napsal:
=BA=Kenny18 napsal:
celkom v podode len :
1. Na zaciatku sek hudba
2. zadny White Albatros a ked tak White Albatroses ale to sa nedava zostava Biele Albatrosy a potom uz ostatne moze byt ako Virtual Aerobatic Team ale Biele Albatrosy je vlasny nazov. Tak ako maju taliani, francuzi, svajciari a pod ale to len organizacne aby si vedel, ze nabuduce Biele Albatrosy ;-)
3. Hudba celkom by sa dala az na to z toho matrixu alebo co to bolo no ked boli letove zabery z letiska bolo to moc agresivne si myslim Smile a
4. troska doladit prechody ci uz hudba alebo video...
5. ale aby som len nakritizoval- pekne videjko pekne Smile Dobre natocene z kamery ale chybal mi ten zaber co sme kamerovali kolko tam bolo ludi a tak vies ked som sa postavil a zobral to 360°.
Ale inac v pohode Kenny uz je videl ze si si to trocha naskilloval Smile
ten Sek hudby neviem to spravil Vegas ja take čosi som ani nepostrehol ale budiš.jj Až teraz ma to vlastne došlo jak si to napísal ma to absolutne nenapadlo.Ktej hudbe tak nič takého som nemohol zohnať lepšieho si myslím že to bolo asi to najlepšie čo som mohol vyťiahnuť Wink. jj vies totiž zo zvukom to je ina parádička to treba dostať do uši a vedieť pracovať stym equalizérom musim sa to naučiť paru vide´=i to bude nahovno ale pak to už pôjde to cvik ;-).A ktym prechodoom videii vieš mal som problem ja som to zosúladil všetko pekne ale nedal som tie Prechody ze Fadte to black atď a jak som to dal tak mi to len milisekudni rozhodilo ale bystré očko si to všimne každopádne to berem ako za riadku chybu.jj Viem ale pak to video by malo skoro 9 minút a to by bolo moc si myslím ;-) už som nemal ani fantáziu stou hudbou ;-)
Ďalšie videa už budú lepšie si myslím ja.Lenže je problém umna že ja v Lock One absolutne nemam zmysel pre kamery ale spracovať mi to zase jakš takš ide ;-) A to som sa nepustil do fakt nadupaného videa.Toto trvalo 3 dni nadupané bude mynimálne 1taždeň až 2 Very Happy. ALe musíte uznať rozhodne Lepšie videa ako tie čo som robil predtým Wink

Kenny18

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Kenny18 za Sun 06 Jun 2010, 22:35

=BA=M4ReK napsal:kamera trochu dost roztrasena, ja som si myslel ze som priserny kameraman a to som asi dost dobry Very Happy upnem dakedy F-16tku z minuleho roka, cely display. A uz iba jedina vytka, dpc de je video tej stripterky lol!
jj popravde aj ja som si to všimol keď som nahrával mi to prišlo pekne neroztrasné ale na malej obrazovke ;-).Chcelo by to statív ;-).To video striptérky ti keď tak pošlem ale jak to upnem na net pošlem link zo všetkými čo som nahral ale je toho hodne ;-)

Kenny18

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Sponsored content Today at 03:18

Sponsored content

Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru

- Similar topics

Povolení tohoto fóra: