LOFC 2.0 - jaro 2010

Strana 2 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down

Re: LOFC 2.0 - jaro 2010

Příspěvek  Duchi za Sat 27 Mar 2010, 21:07

Pis si aj 1ks pre mna a 1ks pre =BA=Kenny diki moc potom daj vediet ze co ako ano?

Duchi

Poeet p?íspivku : 54
Registration date : 04. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  M4ReK za Sat 27 Mar 2010, 23:08

no chlapci, tak ja vas sklamem. Ja som s tym dosiel za rodicmi, ze nech si ako narodeninovy darcek pripravia penaze na 2.0 a oni nechapem ako si to odsledovali a dnes este ked som spal to zaplatili, stiahli a hodia mi to na cdcku na narodky. Cize v pondelok

A ze starci nevedia narabat s PC Very Happy cheers

M4ReK

Poeet p?íspivku : 351
Registration date : 17. 12. 09

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  =BA=Flanči za Sun 28 Mar 2010, 10:55

Honzik uz aj so mnou mozes pocitat kedze mam zaracha na pc tak pisem na maminom NT kde nemozem nic istalovat lebo treba heslo ich spravcu skoly takze akurat tak prehravac tam vyuzivam a Word a veci co netreba instalovat a zarabam si znova seminarkami z INF! Smile

Naposledy upravil =BA=Flanči dne Wed 07 Apr 2010, 23:35, celkově upraveno 1 krát

=BA=Flanči

Poeet p?íspivku : 701
Registration date : 07. 07. 08

http://virtualne.bielealbatrosy.sk/

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  =BA=Flanči za Sun 28 Mar 2010, 19:33

nazdar jeden moj kamos ktory ties lieta uz 15rokov (uz ho aj SVK volali aj ja ale on iba rekreacne nema cas) by tes chcel takze si zapis aj jeho honzo.
co platba?tak ako s trickami?

=BA=Flanči

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  =BA=OzN0H za Tue 30 Mar 2010, 11:48

Takze, krabicova verzia ma vyjst az v maji, stale mate zaujem o krabicove verzie, aj ked si max 2 mesiace pockame? S platbou neviem, rad bych bol aby to islo mimo mna, t.j. niekto z SVK to kupi a priamo jemu poslete peniaze...

=BA=OzN0H
C.O.

Poeet p?íspivku : 415
Registration date : 27. 09. 08

http://virtualne.bielealbatrosy.sk

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  WinteR za Tue 30 Mar 2010, 20:21

=BA=OzN0H napsal:Takze, krabicova verzia ma vyjst az v maji, stale mate zaujem o krabicove verzie, aj ked si max 2 mesiace pockame? S platbou neviem, rad bych bol aby to islo mimo mna, t.j. niekto z SVK to kupi a priamo jemu poslete peniaze...

muj zajem trvá, ja rad dělam reinstally a přenáším verze lock onu takže pro me je krabice a cd popř dvd lepší varianta. Pakliže to bude někdo z SVK kupovat, nebylo by zahodno ho sem do této diskuze přizvat?

WinteR

Poeet p?íspivku : 397
Registration date : 27. 03. 09

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  =BA=Flanči za Wed 31 Mar 2010, 19:09

so mnou aj tym mojim kamosom pocitaj nadalej!

=BA=Flanči

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Duchi za Wed 31 Mar 2010, 20:28

U mna tiez iked uz ho mam v PC a poviem vam ze je to fakt bomba brutalny zvuk a grafika ani nehovorim proste bomba a nieje az taky narocny ako som si myslel. FAKT BOMBA!!!!Stoji to za tych 29,99 dolarou.Su-25A fakt sleha lietadlo brutalna letova dynamika konecne prisiel rad aj na moju krasavicu. affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid

Duchi

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Kenny18 za Wed 31 Mar 2010, 21:28

=BA=Duchi napsal:U mna tiez iked uz ho mam v PC a poviem vam ze je to fakt bomba brutalny zvuk a grafika ani nehovorim proste bomba a nieje az taky narocny ako som si myslel. FAKT BOMBA!!!!Stoji to za tych 29,99 dolarou.Su-25A fakt sleha lietadlo brutalna letova dynamika konecne prisiel rad aj na moju krasavicu. affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid
JO bratu Utiahne mi to ten môj komp nazaciatok ? :-) ASpon nejake mediuM?

Kenny18

Poeet p?íspivku : 229

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  =BA=kamikadze za Wed 31 Mar 2010, 21:37

Páni jdu instalovat, držte pesti :-)

EDIT: 2142: funguje! ale A-10ka je namodelovana pekne hnusne Sad

A-10C Warthog, get ready to get ugly!

=BA=kamikadze
X.O.

Poeet p?íspivku : 609
Registration date : 06. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Duchi za Wed 31 Mar 2010, 22:52

Jo bratu pojde ti to na medium vpohode bez problemov.Mne to slape na full a ani nepipne akuratr sem tam na mestom,ale to som si uz zvikol nech zije lockon Smile A a-10 som neskusal akosi ma to knej netiahne neviem preco.Ale je to ine ako FC1 to musis uznat Kami ze?

Duchi

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  =BA=kamikadze za Wed 31 Mar 2010, 23:16

=BA=Duchi napsal:Jo bratu pojde ti to na medium vpohode bez problemov.Mne to slape na full a ani nepipne akuratr sem tam na mestom,ale to som si uz zvikol nech zije lockon Smile A a-10 som neskusal akosi ma to knej netiahne neviem preco.Ale je to ine ako FC1 to musis uznat Kami ze?

To teda je, grafika je na úplně jiné úrovni, teda co se týče terénu a prostředí jako takového. Zvuky jsou taky super. Co mě štve je modelování avengeru v A-10ce a vlastně jakéhokoliv kanonu a toho bordelu co od kulek odlétá když trefí zem. A taky je docela na pytel že není vidět zásah pozemního vozidla tak že by hned začalo hořet ale že mu to chvilku trvá. 15 sekund prodleva než ECM naběhne je na hlavu a některé poškození je šílené - proletěl jsem Hindem skrz a mu se nic nestalo a já měl jen hydrauliku v háji!!! Zkusím brzo nasinstalovat novou A-10 pokud vyjde a doufám že bude brzo vydaný patch na některé otravnosti. Uvidím jak se s tím sžiju Smile

=BA=kamikadze
X.O.

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  =BA=Flanči za Wed 31 Mar 2010, 23:23

kua chlapi poslite mi linky ja to dam kamosom postahovat fasa cem mat na prazky FC2.0 pls.!

=BA=Flanči

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Max87 za Thu 01 Apr 2010, 02:04

Flanci stiahni z torrentov alebo rapidu...ale bude ti to nahoby bcs bez serioveho kluca to nepojde...ja to mam uz tiez v kompe nainstalovane a pripravene a cakam uz len na crack alebo dam 29.99dolacov na legal...ale legal asi vyhra Very Happy treba setrit Very Happy

Max87

Poeet p?íspivku : 5
Registration date : 04. 12. 09

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  =BA=kamikadze za Thu 01 Apr 2010, 14:02

Max87 napsal:Flanci stiahni z torrentov alebo rapidu...ale bude ti to nahoby bcs bez serioveho kluca to nepojde...ja to mam uz tiez v kompe nainstalovane a pripravene a cakam uz len na crack alebo dam 29.99dolacov na legal...ale legal asi vyhra Very Happy treba setrit Very Happy

Tak tak. je toho 2,5 GB, stažené z torrentu během tří hodin a registrační klíč placený přes kartu mě včera stál 560 Kč takže nic extra drahého. Nainstalovalo se to bez problémů vedle FC1.

=BA=kamikadze
X.O.

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Duchi za Thu 01 Apr 2010, 14:12

Jo to mas rexht kami niektore veci su tam zajimave,ale skual si naistalovat A-10 od simmodu cez modman 7.2.0 ?je velmi pekne spravena fakt sa snou vyhrali a je kompatybilna s FC2.A co sa tyka tych ckanonou tak tam na fore to rozoberali a po dlhich zistovaniach ED prislo nato ked robily a-10C simulator pre USAF ze ten kanon v FC1 je zle urobeny cosa tyka kadencie rychlosti nabijanie a rekcie atd... A co sa tyka poskodenia asi bude treba patch ako u FC vecsinou byva. flower

Duchi

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  =BA=kamikadze za Thu 01 Apr 2010, 15:39

=BA=Duchi napsal:Jo to mas rexht kami niektore veci su tam zajimave,ale skual si naistalovat A-10 od simmodu cez modman 7.2.0 ?je velmi pekne spravena fakt sa snou vyhrali a je kompatybilna s FC2.A co sa tyka tych ckanonou tak tam na fore to rozoberali a po dlhich zistovaniach ED prislo nato ked robily a-10C simulator pre USAF ze ten kanon v FC1 je zle urobeny cosa tyka kadencie rychlosti nabijanie a rekcie atd... A co sa tyka poskodenia asi bude treba patch ako u FC vecsinou byva. flower

Simmoďáckou A-10 jsem v FC2 ještě nezkoušel, mám to v plánu jen co se dostanu domů. Tom Weiss zatím psal postup jak ji rozjet bez modmanu, zkusím s ním když říkáš že jde v pohodě. Na FC1 jsem ji měl co jsem dostal novou mašinu a slintal jsem už od doby kdy ji teprv modelovali :-) A rovnou vyměním některé zvuky, ten zvuk varování před střelou jsem včera přeslechl při pokusném letu.

U kadence a odezev avengeru budiž, co mě na tom irituje jsou ty "odražené" střely a tracers. Normálně je samozřejmě je vidět, ale ne v takovém množství jako v lockonu. Trasírky by bohatě stačily každá 10. a nebyl by to jeden pruh světel (a navíc to vůbec nevypadá jako "pohybem rozmazané světlo" ale spíš jako vystřelená žlutá podlouhlá krabice jak to má hranaté okraje). U odražených střel je není vidět tak šíleně, stačí se podívat na video střelby A-10ky a jsou vidět jiskry, odrazy a podobně, ale v locoknu to vypadá jako vodopád barevných střel odražený od země a úplně matoucí pohled. To doufám že se dalším patchem trochu omezí, kdyby z těch odražených bylo vidět 25 % a průhlednější tak je to OK. + Kanon nedělá do země díry ani nezvedá prach, ale to je detail co vyřeší nejspíš patch.

=BA=kamikadze
X.O.

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Duchi za Thu 01 Apr 2010, 15:46

No presne kami ako pises su tam tie chybicky,ale ale je to uhol pohladu podla mna niekomu sa to moze pacit niekomu nie :)A tie drobne chybicky ako diery v zemi a tak to mi uz az tak nevadi ak tam presvrstim 600 km/h tak to moc neskledujem na mojej Su-25A juuuuj jak ja zboznujem to lietadlo boze je to DELO NA NEBY!!!!!!!!! affraid

Duchi

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  =BA=kamikadze za Thu 01 Apr 2010, 15:51

=BA=Duchi napsal:No presne kami ako pises su tam tie chybicky,ale ale je to uhol pohladu podla mna niekomu sa to moze pacit niekomu nie :)A tie drobne chybicky ako diery v zemi a tak to mi uz az tak nevadi ak tam presvrstim 600 km/h tak to moc neskledujem na mojej Su-25A juuuuj jak ja zboznujem to lietadlo boze je to DELO NA NEBY!!!!!!!!! affraid

:-)))) Pro mě jsou důležité když straffuju iglu a nemám na ni lepší fix než postřílená hlína kolem, občas je to to jediné mezi tebou a smrtí letící rychlejš než 600 kmh :-)

Btw, dneska můžem zkusit multiplayer :-)

=BA=kamikadze
X.O.

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Duchi za Thu 01 Apr 2010, 16:26

Tak ano ale vtedy flery a vrudko dolava,doprava hore s flerami a ja te vsuchu s Su-25a sa to da relativne lahko,ale s a-10 ata je nato moc pomala podla mna.Ano vecer mozem kludne dat hru nieje problem sa potom ozvy ak tak

Duchi

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  =BA=Flanči za Fri 02 Apr 2010, 12:04

chalani jaksi tomuto nechapem: UPOZORNĚNÍ: Lock On: Flaming Cliffs 2 vstupuje do předprodeje - předobjednávka a akční sleva se vztahuje pouze na předobjednávky. Titul vyjde během následujících pár týdnů. Jakmile bude fyzicky na trhu a skladem v Praze, koncová cena produktu bude vyšší. Pro všechny zájemce, kteří mají zájem si titul předobjednat již dnes, tak nabízíme nižší cenovou - akční relaci vztahující se pouze na předobjednávky. Ukončení akční cenové relace bude oznámeno v novinkách na hlavním webu www.hits.cz .

takze ked si predobjednam, tak budem to mat lacnejsie jako ked uz dojde a budem si to chciet po 3mesiacoch ked to bude na sklade kupit ne?
to co sa tyka tej nasej ceny jako to bude? nas ked bude cca 20/25 tak ked to budeme mat za 900KC mozme byt radi? Nebolo by to lepsie predobjednat teras+mnozstenecka zlava?

=BA=Flanči

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Max87 za Tue 06 Apr 2010, 19:42

Cavte,
bol by niekto ochotni zakupit DL verziu FC2 z ofic. webu s tym, ze ja poslem peniaze na ucet?
Az ano, kontaktujte ma pliz na PM.
Thx

Max87

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  WinteR za Wed 07 Apr 2010, 18:16

Ne že bych ti nevěřil, ale čorky jsou všude Cool Wink

WinteR

Poeet p?íspivku : 397
Registration date : 27. 03. 09

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Max87 za Wed 07 Apr 2010, 18:25

to chapem...uz som to hadam vyriesil inak...a ked nije tak hold budem musiet posckat na krabicovu verziu

edit: uz ho nejaky ten cas mam doma, je to vyborne, odporucam

Max87

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  =BA=Flanči za Sat 17 Apr 2010, 19:00

chalani tak ako to vyzera s tym FC kedy sa to bude spisovat kto chce a kto nie? ja a jeden moj kamos by sme chceli na 100% a jeden mozno ale pocitat s nim treba. na highinthesky.cz uz je formular na predobjednavku tak uz by sme mali zacat s tymi SVK jednat a presnom pocte kusov.
Honzo jako to vidis?

=BA=Flanči

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Sponsored content Today at 21:23

Sponsored content

Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru